Bezpečnosť na Slovensku

Podľa expertov vraj dochádza na Slovensku každých 30 minút ku krádeži. V praxi to znamená až 89 677 trestných činov v priebehu minulého roka. Z toho 38 750 bolo majetkového charakteru, ako krádeže v domoch či bytoch, alebo autách. V dnešnej dobe už nie je možné nechať niečo na náhodu a preto je dôležité myslieť dopredu.

Nedá sa predpokladať, ktorý byt či dom, alebo auto, padne zlodejovi do oka. A výhovorky ako „Susedia dajú pozor“, alebo „Mám super bezpečnostné dvere“ častokrát už nepomáhajú. Zlodej dokáže dômyselne obísť všetky bezpečnostné opatrenia a vy sa ani nenazdáte ako, a zlodej aj s lupom je už dávno preč. A pritom často materiálne straty zaťažujú človeka oveľa menej ako strata pocitu bezpečia a pokoja u Vás doma.

V takýchto prípadoch Vám dokáže významne pomôcť informovanosť o bezpečí Vášho domova. Inteligentný systém, ktorý Vám oznámi vniknutie nežiaducej osoby do bytu alebo domu. Podozrivé otvorenie okna alebo dverí, či možný požiar v suteréne. Pre všetky tieto dôvody je dobré investovať nie len čas ale aj peniaze do kvalitného alarmového systému.

 
Chcete zabezpečiť (zaškrtnite)
Dom Byt Firmu Iné
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Kontakt na nás
Infolinka 0940 606 022
Optimal Care s.r.o.
Haanova 14/A, 851 04 Bratislava
info@optimal-care.sk